Lokalita

Ideálna lokalita pri Bratislave

Blízko mesta, blízko prírody

Chceli sme bývať blízko centra Bratislavy, aby sme sa mohli rýchlo dostať k obchodným centrám, vysokej škole i našej práci. Z Novej Marianky sme autom v Bratislave za pár minút a keď treba, môžeme sa odviesť autobusom. Výhodou je dobré diaľničné napojenie na Viedeň, Prahu, Žilinu a Budapešť.

Nová Marianka/Aupark – 15 minút
Nová Marianka/Tesco Lamač – 8 minút
Nová Marianka/Bory Mall - 8 minútSkvelá lokalita
Nová Marianka

LOKALITA

Výstavba sa realizuje pri vstupe do obce Marianka a priamo susedí s mestskou časťou Bratislava – Záhorská Bystrica. Vzdialenosť od centra hlavného mesta je len 10 km. Výborné dopravné spojenie je zabezpečené pravidelnými linkami MHD, ale aj len pár kilometrov vzdialenému diaľničnému napájaču. Keďže cez Marianku nevedú cestné spojenia do susedných obcí, hukot ťažkej prepravy či kamiónov je tu neznámym pojmom.

Veľkým benefitom je životné prostredie a blízke okolie. Nie je to jednotvárna pustá rovina, ale lokalita lemovaná kopcami Malých Karpát, vzdialených len 10 minút chôdze. Na svoje si prídu nielen rodiny s malými deťmi, ale aj turisti a športovci na turistických chodníkoch alebo bežeckých či cyklistických trasách.

Príďte sa pozrieť na Váš nový dom

DOHODNITE SI OBHLIADKU UŽ DNES

Tešíme sa na Vás

+421 911 403 901
+421 903 286 672

e-mail: info@novamarianka.sk

 
Zdieľajte      

KONTAKTNÝ FORMULÁR