Aktuality

NOVÝ PROJEKT V PREDAJI

NOVÝ PROJEKT V PREDAJI

Zahájili sme predaj bytov všetkých veľkostí v krásnom prostredí pod Karpatami, v bytovom komplexe Bratislava - Park pod Kolibou. Viac informácii o veľkostiach a vybavení bytov nájdete na webovej stránke www.parkpodkolibou.sk alebo nás kontaktujte na adrese info@novamarianka.sk, t. č. 0911/403 901.

POĎAKOVANIE

POĎAKOVANIE

Poďakovanie obce Marianka konateľovi firmy www.novamarianka.sk, s.r.o. Ing. Petrovi Miškócimu.

POĎAKOVANIE

POĎAKOVANIE

Poďakovanie obce Marianka konateľovi firmy www.novamarianka.sk, s.r.o. Petrovi Hasoňovi.

NÁKUPNÉ CENTRUM BORY

NÁKUPNÉ CENTRUM BORY

V  rodinnom obchodnom centre Bory Mall  nájdete vyše 180 obchodov. Centrum sa stane miestom pre každodennú návštevu a stretnutia, či trávenie voľného času. Vďaka priestranným pasážam sa v ňom  budete cítiť naozaj príjemne. Tento pocit znásobí i prechádzka na čerstvom vzduchu, v záhrade, priamo v srdci centra. Bory Mall je však aj praktickým miestom s množstvom služieb, ktoré využívame denne. Návšteva pošty, fitness centra, bežný nákup či návšteva lekára v poliklinike, to všetko sa dá vyriešiť priamo na mieste.  Veľkou výhodou je poloha pri diaľnici D2 a bezplatné parkovanie na viac ako 2400 parkovacích miestach priamo pri nákupnom centre. Na jar 2015 pribudne vonkajší detský zábavný park aj moderný multiplex s 12 kinosálami.

KAVIAREŇ

KAVIAREŇ

V prvý májový deň privítala v areáli detského ihriska prvých hostí útulná kaviarnička MariaLand pohoda-hra-pôžitok. Kým sa deti hrajú na novom ihrisku, rodičia posedávajú na terase alebo v príjemnom prostredí kaviarne pri dobrej kávičke a koláčiku. Aj v nepriaznivom počasí sa deti majú kde hrať - pripravený je pre ne detský kútik. Pod jednou strechou našiel miesto aj kadernícky, kozmetický a masážny salón. www.marialand.sk

OTVORENIE  DETSKÉHO IHRISKA

OTVORENIE DETSKÉHO IHRISKA

V krásny prvomájový deň sme na začiatku Lipovej ulice otvorili pre najmenších obyvateľov Novej Marianky verejné detské ihrisko. Deti sa môžu hrať v krásnom prostredí plnom zelene, v bezpečí, chránené od komunikácie. Všetky zariadenia sú z ekologických a pre deti bezpečných materiálov. Ihrisko je vhodné pre všetky vekové kategórie detí : pre najmenších sú určené hojdačky a šmýkačka, pre staršie deti preliezačky a trampolína. Vstup do obytnej zóny už oživil smiech a krik šantiacich sa detí.

BILLA v Záhorskej Bystrici

BILLA v Záhorskej Bystrici

Začiatkom decembra bola v Záhorskej Bystrici pri hlavnej ceste smerujúcej do Marianky otvorená nová BILLA.
Pre obyvateľov Marianky je tak možnosť nákupov širšia a bližšia.

HORNBACH OTVORENÝ

HORNBACH OTVORENÝ

Spoločnosť Hornbach otvorila 24. apríla 2013 medzi Lamačom a Devínskou Novou Vsou v Bratislave svoj ďalší hobby market. V hlavnom meste ide o druhú predajňu, ktorá ponúka zákazníkom vyše 120 - tisíc produktov. Novinkou je špecializované kuchynské a kúpeľňové centrum, široký sortiment nábytku, vhodných podláh i bytových doplnkov.

DIAĽNIČNÝ PRIVÁDZAČ OTVORENÝ

DIAĽNIČNÝ PRIVÁDZAČ OTVORENÝ

Novovybudovaný diaľničný privádzač v úseku diaľnice D2 križovatka Stupava juh, situovaný priamo na úrovni obce Marianka spojený s tunelom Sitina dopravne prepojuje lokalitu obce Marianka s centrom Bratislavy, a zabezpečuje rýchlu a dobrú dopravnú dostupnosť do všetkých častí mesta. Prínosom je rýchlejšie a bezpečnejšie dopravné spojenie, odľahčila sa tiež preťažená cesta prvej triedy cez Lamač, a znížili sa negatívne vplyvy dopravy na životné prostredie. 

Príďte sa pozrieť na Váš nový dom

DOHODNITE SI OBHLIADKU UŽ DNES

Tešíme sa na Vás

+421 911 403 901
+421 903 286 672

e-mail: info@novamarianka.sk

 
Zdieľajte      

KONTAKTNÝ FORMULÁR